Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Basis expansions and roots of Ehrhart polynomials

Autor
Pfeifle, J.; Beck, M.; de Loera, J.; Develin, M.; Richard, S.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Oberwolfach reports
Data de publicació
2004
Volum
1
Número
3
Pàgina inicial
2095
Pàgina final
2097
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/8194 Obrir en finestra nova
Citació
Pfeifle, J. [et al.]. Basis expansions and roots of Ehrhart polynomials. "Oberwolfach reports", 2004, vol. 1, núm. 3, p. 2095-2097.
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants

  • Pfeifle, Julian Thoralf  (autor)
  • Beck, Matthias  (autor)
  • de Loera, Jesús  (autor)
  • Develin, Mike  (autor)
  • Richard, Stanley  (autor)

Arxius