Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Growth constants of minor-closed classes of graphs

Autor
Bernardi, O.; Noy, M.; Welsh, D.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of combinatorial theory. Series B
Data de publicació
2010-09
Volum
100
Número
5
Pàgina inicial
468
Pàgina final
484
DOI
https://doi.org/10.1016/j.jctb.2010.03.001 Obrir en finestra nova
URL
http://www.math.u-psud.fr/~bernardi/publications/growth-new.pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants