Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On adjacent complete ideals above a given complete ideal

Autor
Alberich, M.; Fernández-Sánchez, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Proceedings of the Royal Society of Edinburgh. Section A, mathematics
Data de publicació
2010
Volum
140
Pàgina inicial
225
Pàgina final
239
DOI
https://doi.org/10.1017/S030821050800067X Obrir en finestra nova
URL
http://journals.cambridge.org/action/displayAbstract?fromPage=online&aid=7448108 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GEOMVAP - Geometria de Varietats i Aplicacions