Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Mean first-passage time for random walks on generalized deterministic recursive trees

Autor
Comellas, F.; Miralles, A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Physical review E: statistical, nonlinear, and soft matter physics
Data de publicació
2010-06-01
Volum
81
Número
6
Pàgina inicial
061103-1
Pàgina final
061103-5
URL
http://upcommons.upc.edu/e-prints/bitstream/2117/7385/1/mfpt10.pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants