Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Approximate formulae for a logic that capture classes of computational complexity

Autor
Arratia, A.; Ortiz, C.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Logic journal of the IGPL
Data de publicació
2009-02
Volum
17
Número
1
Pàgina inicial
131
Pàgina final
154
DOI
https://doi.org/10.1093/jigpal/jzn031 Obrir en finestra nova
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/8034 Obrir en finestra nova
URL
http://jigpal.oxfordjournals.org/cgi/content/abstract/17/1/131 Obrir en finestra nova
Resum
This is a pre-copy-editing, author-produced PDF of an article accepted for publication in Logic Journal of IGPL following peer review. The definitive publisher-authenticated version Arratia, Argimiro; Ortiz, Carlos E. Approximate formulae for a logic that capture classes of computational complexity. Logic Journal of IGPL, 2009, vol. 17, p. 131-154 is available online at: http://jigpal.oxfordjournals.org/cgi/reprint/17/1/131?maxtoshow=&hits=10&RESULTFORMAT=&fulltext=Approximate+formulae+for+a+lo...
Citació
Arratia, A.; Ortiz, C. Approximate formulae for a logic that capture classes of computational complexity. "Logic Journal of IGPL", Febrer 2009, vol. 17, núm. 1, p. 131-154.

Participants

Arxius