Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Polynomial inverse integrating factors for quadratic differential systems

Autor
COLL, B.; Ferragut, A.; Llibre, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Nonlinear analysis, theory, methods and applications
Data de publicació
2010-08-15
Volum
73
Número
4
Pàgina inicial
881
Pàgina final
914
DOI
https://doi.org/10.1016/j.na.2010.04.004 Obrir en finestra nova

Participants

  • COLL, BARTOLOME  (autor)
  • Ferragut Amengual, Antoni Manel  (autor)
  • Llibre Saló, Jaume  (autor)