Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Positive solutions of nonlinear problems involving the square root of the Laplacian

Autor
Cabre, X.; Tan, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Advances in mathematics
Data de publicació
2010-08-01
Volum
224
Número
5
Pàgina inicial
2052
Pàgina final
2093
DOI
https://doi.org/10.1016/j.aim.2010.01.025 Obrir en finestra nova
URL
http://www.crm.es/Publications/09/Pr858.pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EDP - Equacions en Derivades Parcials i Aplicacions

Participants