Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

The Longest path transit function of a graph and betweenness

Autor
Changat, M.; Prasanth, G. N.; Pelayo, I. M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Utilitas mathematica
Data de publicació
2010
Volum
82
Pàgina inicial
111
Pàgina final
127
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/11608 Obrir en finestra nova
Citació
Changat, M.; Prasanth, G. N.; Pelayo, I. The Longest path transit function of a graph and betweenness. "Utilitas mathematica", 2010, vol. 82, p. 111-127.
Grup de recerca
COMBGRAF - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants

Arxius