Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Explicit 2-power torsion of genus 2 curves over finite fields

Autor
Miret, J.; Pujolàs, J.; Rio, A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Advances in mathematics of communications
Data de publicació
2010
Volum
4
Número
2
Pàgina inicial
155
Pàgina final
168
DOI
https://doi.org/10.3934/amc.2010.4.155 Obrir en finestra nova
URL
http://aimsciences.org/journals/pdfs.jsp?paperID=5167&mode=full Obrir en finestra nova
Grup de recerca
TN - Grup de Recerca en Teoria de Nombres

Participants

  • Miret Biosca, Josep Maria  (autor)
  • Pujolàs Boix, Jordi  (autor)
  • Rio Doval, Anna  (autor)