Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Geometric quantization of integrable systems with hyperbolic singularities

Autor
Hamilton, M.; Miranda, E.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Annales de l'Institut Fourier
Data de publicació
2010-01-01
Volum
60
Número
1
Pàgina inicial
51
Pàgina final
85
DOI
https://doi.org/10.5802/aif.2517 Obrir en finestra nova
URL
http://aif.cedram.org/aif-bin/fitem?id=AIF_2010__60_1_51_0 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GEOMVAP - Geometria de Varietats i Aplicacions

Participants