Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the probability of existence of mid-size components in random geometric graphs

Autor
Diaz, J.; Dieter, M.; Perez, X.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Advances in applied probability
Data de publicació
2009-03-31
Volum
41
Número
2
Pàgina inicial
344
Pàgina final
357
DOI
https://doi.org/10.1239/aap/1246886614 Obrir en finestra nova
URL
http://projecteuclid.org/euclid.aap/1246886614 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
ALBCOM - Algorismia, Bioinformàtica, Complexitat i Mètodes Formals

Participants