Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the chromatic number of a random 5-regular graph

Autor
Diaz, J.; Perez, X.; Wormald, N.; Kirousis, L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of graph theory
Data de publicació
2009-04-06
Volum
61
Número
3
Pàgina inicial
157
Pàgina final
191
DOI
https://doi.org/10.1002/jgt.20369 Obrir en finestra nova
URL
http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/jgt.20369/full Obrir en finestra nova
Grup de recerca
ALBCOM - Algorismia, Bioinformàtica, Complexitat i Mètodes Formals

Participants

  • Diaz Cort, Jose Maria  (autor)
  • Perez Gimenez, Xavier  (autor)
  • Wormald, Nick  (autor)
  • Kirousis, Lefteris  (autor)