Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Large sets with small doubling modulo $p$ are well covered by an arithmetic progression

Autor
Serra, O.; Zémor, G.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Annales de l'Institut Fourier
Data de publicació
2009-10-05
Volum
59
Número
5
Pàgina inicial
2043
Pàgina final
2060
URL
http://aif.cedram.org/aif-bin/item?id=AIF_2009__59_5_2043_0 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants