Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

American journal of mathematics

Total activitats: 2
Títol addicional
JSTOR
Materials science & engineering database
ISSN
0002-9327 Obrir en finestra nova
Publicació / Producció
Baltimore : Johns Hopkins University Press, [1878]-
URL
http://search.proquest.com/publication/41735 Obrir en finestra nova
http://www.jstor.org/journals/00029327.html Obrir en finestra nova

Producció científica

1 a 2 de 2 resultats
 
  • Finiteness results for modular curves of genus at least 2

     Baker, M.; Gonzalez, E.; Gonzalez, J.; Poonen, B.
    American journal of mathematics
    Vol. 127, num. 6, p. 1325-1387
    DOI: 10.1353/ajm.2005.0037
    Data de publicació: 2005-12
    Article en revista
  • Q-curves and their Manin ideals

     Gonzalez, J.; Lario, J.-C.
    American journal of mathematics
    Vol. 123, num. 3, p. 475-503
    Data de publicació: 2001-03
    Article en revista