Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Canadian mathematical bulletin. Bulletin canadien de mathématiques

Total activitats: 3
ISSN
0008-4395

Producció científica

1 a 3 de 3 resultats
 
  • A Problem on Edge-magic Labelings of Cycles

     López, S.C.; Muntaner-Batle, F.A.; Rius, M.
    Canadian mathematical bulletin. Bulletin canadien de mathématiques
    Vol. 57, num. 2, p. 375-380
    DOI: 10.4153/CMB-2013-036-1
    Data de publicació: 2014-06-01
    Article en revista
  • Plane quartic twists of X(5,3)

     Fernandez, J.; Gonzalez, J.; Lario, J.-C.
    Canadian mathematical bulletin. Bulletin canadien de mathématiques
    Vol. 50, num. 2, p. 196-205
    DOI: 10.4153/CMB-2007-021-8
    Data de publicació: 2007-06
    Article en revista
  • Fermat Jacobians of prime degree over finite fields

     Gonzalez, J.
    Canadian mathematical bulletin. Bulletin canadien de mathématiques
    Vol. 42, num. 1, p. 78-86
    DOI: 10.4153/CMB-1999-009-7
    Data de publicació: 1999-03
    Article en revista