Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Duke mathematical journal

Total activitats: 4
ISSN
0012-7094

Producció científica

1 a 4 de 4 resultats
 
  • Boundary regularity for fully nonlinear integro-diferential equations

     Ros-Oton, X.; Serra, J.
    Duke mathematical journal
    Vol. 165, num. 11, p. 2079-2154
    DOI: 10.1215/00127094-3476700
    Data de publicació: 2016-08-15
    Article en revista
  • Generalized Clifford-Severi inequality and the volume of irregular varieties  Accés obert

     Barja, M.
    Duke mathematical journal
    Vol. 164, num. 3, p. 541-568
    DOI: 10.1215/00127094-2871306
    Data de publicació: 2015-02-15
    Article en revista
    Accés al text complet
  • Moduli spaces and formal operads

     Guillén, S.; Navarro, V.; Pascual, P.; Roig, A.
    Duke mathematical journal
    Vol. 129, num. 2, p. 291-335
    Data de publicació: 2005-08
    Article en revista
  • Singular sets of a class of locally conformally flat manifolds

     Gonzalez, M.
    Duke mathematical journal
    Vol. 129, num. 3, p. 551-572
    Data de publicació: 2005-01
    Article en revista