Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Israel journal of mathematics

Total activitats: 8
Títol addicional
SpringerLink e-journals
ISSN
0021-2172 Obrir en finestra nova
Publicació / Producció
Jerusalem : Hebrew University Magnes Press , 1963-
URL
https://link.springer.com/content/120601/ Obrir en finestra nova

Producció científica

1 a 8 de 8 resultats
 
  • Rigidity of infinitesimal momentum maps  Accés obert

     Miranda, E.; Esposito, C.
    Israel journal of mathematics
    Vol. 219, num. 2, p. 757-781
    DOI: 10.1007/s11856-017-1497-8
    Data de publicació: 2017
    Article en revista
    Accés al text complet
  • The conjugacy problem in extensions of Thompson's group F  Accés obert

     Burillo, J.; Matucci, Francesco; Ventura, E.
    Israel journal of mathematics
    Vol. 216, num. 1, p. 15-59
    DOI: 10.1007/s11856-016-1403-9
    Data de publicació: 2016-10-01
    Article en revista
    Accés al text complet
  • Twisted conjugacy in braid groups  Accés obert

     Gonzalez, J.; Ventura, E.
    Israel journal of mathematics
    Vol. 201, num. 1, p. 455-476
    DOI: 10.1007/s11856-014-0032-4
    Data de publicació: 2014-01-01
    Article en revista
    Accés al text complet
  • Ribet Bimodules and the Specialization of Heegner points  Accés obert

     Molina, S.
    Israel journal of mathematics
    num. 189, p. 1-38
    Data de publicació: 2012
    Article en revista
    Accés al text complet
  • A removal lemma for systems of linear equations over finite fields

     Král, D.; Serra, O.; Vena, L.
    Israel journal of mathematics
    Vol. 187, num. 1, p. 193-207
    DOI: 10.1007/s11856-011-0080-y
    Data de publicació: 2012-01
    Article en revista
  • Polytopality and cartesian products of graphs

     Pfeifle, J.; Pilaud, V.; Santos, F.
    Israel journal of mathematics
    Vol. 192, num. 1, p. 121-141
    DOI: 10.1007/s11856-012-0049-5
    Data de publicació: 2012
    Article en revista
  • Long monotone paths on simple 4-polytopes

     Pfeifle, J.
    Israel journal of mathematics
    Vol. 150, p. 333-355
    Data de publicació: 2005-11
    Article en revista
  • Transversals of Additive Latin squares

     Serra, O.
    Israel journal of mathematics
    Vol. 126, p. 17-28
    Data de publicació: 2001-02
    Article en revista