Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Proceedings of the London Mathematical Society

Total activitats: 3
Títol addicional
Wiley Online Library e-journals
ISSN
0024-6115 Obrir en finestra nova
Publicació / Producció
Cambridge : Cambridge University Press, [199?]-
URL
http://londmathsoc.onlinelibrary.wiley.com/hub/journal/10.1112/(ISSN)1460-244X/ Obrir en finestra nova

Producció científica

1 a 3 de 3 resultats
 
  • The maximum degree of random planar graphs

     Drmota, M.; Giménez, O.; Noy, M.; Panagiotou, K.; Steger, A.
    Proceedings of the London Mathematical Society
    Vol. 109, p. 892-920
    DOI: 10.1112/plms/pdu024
    Data de publicació: 2014-10-01
    Article en revista
  • Equations of hyperelliptic Shimura curves  Accés obert

     Molina, S.
    Proceedings of the London Mathematical Society
    Vol. 3, num. 105, p. 891-920
    Data de publicació: 2012
    Article en revista
    Accés al text complet
  • Q-curves and abelian varieties of GL_2-type

     Quer, J.
    Proceedings of the London Mathematical Society
    Vol. 81, num. 2, p. 285-317
    Data de publicació: 2000-09
    Article en revista