Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Mathematische Zeitschrift

Total activitats: 3
ISSN
0025-5874

Producció científica

1 a 3 de 3 resultats
 
  • Geodesic flows and Neumann systems on Stiefel varieties: geometry and integrability

     Fedorov, Y.; Jovanovic, B.
    Mathematische Zeitschrift
    Vol. 270, num. 3-4, p. 659-698
    DOI: 10.1007/s00209-010-0818-y
    Data de publicació: 2010-12-03
    Article en revista
  • Infinite sums of Adams operations and cobordism.  Accés obert

     Galvez, M.; Whitehouse, S.
    Mathematische Zeitschrift
    Vol. 251, num. 3, p. 475-489
    DOI: 10.1007/s00209-005-0816-7
    Data de publicació: 2005
    Article en revista
    Accés al text complet
  • Branches of solutions to semilinear elliptic equations on RN

     Jeanjean, H.; Lucia, M.; Stuart, M.
    Mathematische Zeitschrift
    Vol. 230, p. 79-105
    Data de publicació: 1999-01
    Article en revista