Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Nagoya mathematical journal

Total activitats: 2
ISSN
0027-7630 Obrir en finestra nova
Publicació / Producció
Nagoya : Mathematical Institute, 1950-

Producció científica

1 a 2 de 2 resultats
 
  • Sally’s question and a conjecture of Shimoda

     Goto, S.; O'Carroll, L.; Planas-Vilanova, F. A.
    Nagoya mathematical journal
    Vol. 211, p. 137-161
    DOI: 10.1215/00277630-2273397
    Data de publicació: 2013
    Article en revista
  • On the slope of fibred surfaces

     Barja, M.; Zucconi, F.
    Nagoya mathematical journal
    Vol. 164, p. 103-131
    Data de publicació: 2001-01
    Article en revista