Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

SIAM journal on applied mathematics

Total activitats: 4
Títol addicional
JSTOR
Materials science & engineering database
SIAM Journals Online
ISSN
0036-1399 Obrir en finestra nova
Publicació / Producció
Philadelphia : SIAM Publications, 1966-
URL
http://epubs.siam.org/loi/smjmap Obrir en finestra nova
http://search.proquest.com/publication/666314 Obrir en finestra nova
http://www.jstor.org/journals/00361399.html Obrir en finestra nova

Producció científica

1 a 4 de 4 resultats
 
  • Oscillatory convection in rotating spherical shells: low Prandtl number and non-slip boundary conditions  Accés obert

     Garcia, F.; Sanchez, J.; Dormy, E.; Net, M.
    SIAM journal on applied mathematics
    Vol. 14, num. 4, p. 1787-1807
    DOI: 10.1137/15M100729X
    Data de publicació: 2015-10-01
    Article en revista
    Accés al text complet
  • Convergence to steady-staate and boundary layer profiles in a linear chromatography system

     Menacho, J.; Sola-morales, J.
    SIAM journal on applied mathematics
    Vol. 75, num. 2, p. 745-761
    DOI: 10.1137/140963054
    Data de publicació: 2015-01-01
    Article en revista
  • Qualitative aspects in dual-phase-lag thermoelasticity

     Quintanilla, R.; Racke, R.
    SIAM journal on applied mathematics
    Vol. 66, p. 977-1001
    Data de publicació: 2006-03
    Article en revista
  • Coorbital periodic orbits in the three body problem  Accés obert

     Cors, J.; Hall, G.
    SIAM journal on applied mathematics
    Vol. 2, num. 2, p. 219-237
    DOI: 10.1137/S1111111102411304
    Data de publicació: 2003-05
    Article en revista
    Accés al text complet