Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

ZAMM: Zeitschrift fur Angewandte Mathematik und Mechanik

Total activitats: 4
ISSN
0044-2267
Editorial
Wiley-VCH

Producció científica

1 a 4 de 4 resultats
 
  • On the time decay of solutions for non-simple elasticity with voids  Accés obert

     Liu, Z.; Magaña, A.; Quintanilla, R.
    ZAMM: Zeitschrift fur Angewandte Mathematik und Mechanik
    Vol. 96, num. 7, p. 857-873
    DOI: 10.1002/zamm.201400290
    Data de publicació: 2016-07-01
    Article en revista
    Accés al text complet
  • Spatial decay for several phase-field models

     Miranville, A.; Quintanilla, R.
    ZAMM: Zeitschrift fur Angewandte Mathematik und Mechanik
    Vol. 93, num. 10-11, p. 801-810
    DOI: 10.1002/zamm.201200131
    Data de publicació: 2013-10
    Article en revista
  • Thermoelasticity without energy dissipation of nonsimple materials

     Quintanilla, R.
    ZAMM: Zeitschrift fur Angewandte Mathematik und Mechanik
    Vol. 83, num. 83, p. 172-180
    Data de publicació: 2003-02
    Article en revista
  • On the Incremental Problem in Thermoelasticity of Nonsimple Materials

     Martinez, F.; Quintanilla, R.
    ZAMM: Zeitschrift fur Angewandte Mathematik und Mechanik
    Vol. 78, num. 10, p. 703-710
    Data de publicació: 1998-10
    Article en revista