Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Mathematics and computers in simulation

Total activitats: 9
Títol addicional
ScienceDirect e-journals
ISSN
0378-4754 Obrir en finestra nova
Publicació / Producció
New York, NY : Elsevier Science Pub. Co., [199?]-
URL
https://www.sciencedirect.com/science/journal/03784754 Obrir en finestra nova

Producció científica

1 a 9 de 9 resultats
 
  • Hysteretic control of grid-side current for a single-phase LCL grid-connected voltage source converter

     Cóbreces, S.; Griño, R.
    Mathematics and computers in simulation
    Vol. 130, p. 194-211
    DOI: 10.1016/j.matcom.2015.09.009
    Data de publicació: 2016-12
    Article en revista
  • Limit cycles bifurcating from a degenerate center  Accés obert

     Llibre, J.; Pantazi, C.
    Mathematics and computers in simulation
    Vol. 120, p. 1-11
    DOI: 10.1016/j.matcom.2015.05.005
    Data de publicació: 2016-02-01
    Article en revista
    Accés al text complet
  • Generalizing the Steiner-Lehmus theorem using the Gröbner cover

     Montes, A.; Tomás, R.
    Mathematics and computers in simulation
    Vol. 104, p. 67-81
    DOI: 10.1016/j.matcom.2013.06.006
    Data de publicació: 2014-10-01
    Article en revista
  • Stability analysis of a single inductor dual switching dc-dc converter

     Benadero, L.; Giral, R.; Aroudi, A.; Calvente, J.
    Mathematics and computers in simulation
    Vol. 71, num. 4-6, p. 256-269
    DOI: 10.1016/j.matcom.2006.02.009
    Data de publicació: 2006-06-19
    Article en revista
  • Neural network flux optimization using a model of losses in induction motor drives

     Pryymak, B.; Moreno-Eguilaz, J.M.; Peracaula, J.
    Mathematics and computers in simulation
    p. 290-298
    Data de publicació: 2006-04
    Article en revista
  • Passive Robust Fault Detection using Fuzzy Parity Equations

     Puig, V.; Quevedo, J.
    Mathematics and computers in simulation
    Vol. 60, num. 3-5, p. 193-207
    Data de publicació: 2002-09
    Article en revista
  • Estimation and optimal control design of a biological wastewater treatment process

     Nejjari, F.; Roux, G.; Dahhou, B.; Benhammou, A.
    Mathematics and computers in simulation
    Vol. 48, num. 3, p. 269-280
    Data de publicació: 1999-02
    Article en revista
  • Algebraic solution of the load-flow problem for a 4-nodes electrical network

     Montes, A.
    Mathematics and computers in simulation
    Vol. 45, num. 1-2, p. 163-174
    Data de publicació: 1998-01
    Article en revista
  • Qualitative control, diagnostic and supervision of complex processes

     Aguilar, J.
    Mathematics and computers in simulation
    Vol. 1, num. 36, p. 115-127
    Data de publicació: 1994-07
    Article en revista