Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

The australasian journal of combinatorics

Total activitats: 10
ISSN
1034-4942

Producció científica

1 a 10 de 10 resultats
 
  • On quotient digraphs and voltage digraphs  Accés obert

     Dalfo, C.; Fiol, M.; Miller, M.; Ryan, J.
    The australasian journal of combinatorics
    Vol. 69, num. 3, p. 368-374
    Data de publicació: 2017-10
    Article en revista
    Accés al text complet
  • From expanded digraphs to voltage and line digraphs  Accés obert

     Dalfo, C.; Fiol, M.; Miller, M.; Ryan, J.
    The australasian journal of combinatorics
    Vol. 69, num. 3, p. 323-333
    Data de publicació: 2017-10
    Article en revista
    Accés al text complet
  • A finite version of the Kakeya problem  Accés obert

     Ball, S.; Blokhuis, A.; Domenzain, D.
    The australasian journal of combinatorics
    Vol. 65, num. 3, p. 251-260
    Data de publicació: 2016-06-02
    Article en revista
    Accés al text complet
  • An involution on bicubic maps and beta(0,1)-trees  Accés obert

     Claesson, A.; Kitaev, S.; De Mier, A.
    The australasian journal of combinatorics
    Vol. 61, num. 1, p. 1-18
    Data de publicació: 2015
    Article en revista
    Accés al text complet
  • 2-domination in bipartite graphs with odd independence number

     Hansberg, A.; Volkmann, L.
    The australasian journal of combinatorics
    num. 51, p. 115-123
    Data de publicació: 2011
    Article en revista
  • A characterization of even order trees with domination number half their order minus one

     Hansberg, A.; Volkmann, L.
    The australasian journal of combinatorics
    Vol. 44, p. 247-254
    Data de publicació: 2009
    Article en revista
  • Independence and 2-domination in bipartite graphs

     Fujisawa, J.; Hansberg, A.; Kubo, T.; Saito, A.; Sugita, M.; Volkmann, L.
    The australasian journal of combinatorics
    Vol. 40, p. 265-268
    Data de publicació: 2008
    Article en revista
  • On upper bounds and connectivity of cages

     Araujo-Pardo, G.; Gonzalez, D.; Montellano, M.; Serra, O.
    The australasian journal of combinatorics
    Vol. 38, p. 221-228
    Data de publicació: 2007-06
    Article en revista
  • Any tree is a large subgraph of a magic tree

     Llado, A.
    The australasian journal of combinatorics
    Vol. 35, p. 291-297
    Data de publicació: 2006-05
    Article en revista
  • Minimum tree decompositions with a given tree as a factor

     Llado, A.; López, S.C.
    The australasian journal of combinatorics
    Vol. 31, p. 47-59
    Data de publicació: 2005-02
    Article en revista