Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Results in mathematics

Total activitats: 6
Títol addicional
SpringerLink e-journals
ISSN
1422-6383 Obrir en finestra nova
Publicació / Producció
Basel [Suïssa] : Birkhäuser, 2006-
URL
https://link.springer.com/content/1420-9012/ Obrir en finestra nova

Producció científica

1 a 6 de 6 resultats
 
  • Perfect (super) Edge-Magic Crowns

     López, S.C.; Muntaner-Batle, F.A.; Prabu, M.
    Results in mathematics
    p. 1-13
    DOI: 10.1007/s00025-016-0643-7
    Data de publicació: 2017-01-06
    Article en revista
  • Instability of stationary solutions of reaction-diffusion-equations on graphs

     Von Below, J.; Lubary, J.
    Results in mathematics
    Vol. 68, num. 1, p. 171-201
    DOI: 10.1007/s00025-014-0429-8
    Data de publicació: 2015-09-01
    Article en revista
  • Some remarks on the eigenvalue multiplicities of the Laplacian on infinite locally finite trees

     Von Below, J.; Lubary, J.; Vasseur, B.
    Results in mathematics
    Vol. 63, num. 3, p. 1331-1350
    DOI: 10.1007/s00025-012-0271-9
    Data de publicació: 2013
    Article en revista
  • The Eigenvalues of the Laplacian on Locally Finite Networks Under Generalized Node Transition

     Below, V.; Lubary, J.
    Results in mathematics
    Vol. 54, num. 1-2, p. 15-39
    DOI: 10.1007/s00025-009-0376-y
    Data de publicació: 2009-08
    Article en revista
  • The eigenvalues of the Laplacian on locally finite networks

     Lubary, J.; Joachim, V.
    Results in mathematics
    Vol. 47, p. 199-225
    Data de publicació: 2005-07
    Article en revista
  • Harmonic functions on locally finite networks

     Lubary, J.; Joachim, V.
    Results in mathematics
    Vol. 45, p. 1-20
    Data de publicació: 2004-05
    Article en revista