Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Mathematical methods of operations research

Total activitats: 3
Títol addicional
Materials science & engineering database
SpringerLink e-journals
ISSN
1432-2994 Obrir en finestra nova
Publicació / Producció
Heidelberg : Physica-Verlag, 1996-
URL
http://search.proquest.com/publication/32142 Obrir en finestra nova
https://link.springer.com/openurl.asp?genre=journal&issn=1432-2994 Obrir en finestra nova

Producció científica

1 a 3 de 3 resultats
 
  • Accessibility measures to nodes of directed graphs using solutions for generalized cooperative games

     Amer, R.; Gimenez, J.; Magaña, A.
    Mathematical methods of operations research
    Vol. 75, num. 1, p. 105-134
    DOI: 10.1007/s00186-011-0378-x
    Data de publicació: 2012-02
    Article en revista
  • A connectivity game for graphs

     Amer, R.; Gimenez, J.
    Mathematical methods of operations research
    Vol. 60, num. 3, p. 453-470
    DOI: 10.1007/s001860400356
    Data de publicació: 2004-12
    Article en revista
  • On the design of voting games

     Carreras, F.
    Mathematical methods of operations research
    Vol. 59, num. 3, p. 503-515
    Data de publicació: 2004-09
    Article en revista