Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Applicable analysis and discrete mathematics

Total activitats: 10
Títol addicional
DOAJ
ISSN
1452-8630 Obrir en finestra nova
Publicació / Producció
Belgrade : Faculty of Electrical Engineers. Department of Applied Mathematics, 2007-
URL
http://pefmath.etf.rs/ Obrir en finestra nova

Producció científica

1 a 10 de 10 resultats
 
  • Resistance distances on networks  Accés obert

     Carmona, A.; Encinas, A.; Mitjana, M.
    Applicable analysis and discrete mathematics
    Vol. 11, num. 1, p. 136-147
    DOI: 10.2298/AADM1701136C
    Data de publicació: 2017
    Article en revista
    Accés al text complet
  • Perfect and quasiperfect domination in trees  Accés obert

     Cáceres, José; Hernando, M.; Mora, M.; Pelayo, I. M.; Luz Puertas, M.
    Applicable analysis and discrete mathematics
    Vol. 10, p. 46-64
    DOI: 10.2298/AADM160406007C
    Data de publicació: 2016-04-25
    Article en revista
    Accés al text complet
  • Superconnectiviy of networks modeled by the strong product of graphs

     Gago, S.
    Applicable analysis and discrete mathematics
    num. 2, p. 347-356
    Data de publicació: 2016
    Article en revista
  • Dirichlet-to-Robin maps on finite networks  Accés obert

     Arauz, C.; Carmona, A.; Encinas, A.
    Applicable analysis and discrete mathematics
    Vol. 9, num. 1, p. 85-102
    DOI: 10.2298/AADM150207004A
    Data de publicació: 2015-04-01
    Article en revista
    Accés al text complet
  • Eigenvalues, eigenfunctions and green's functions on a path via chebyshev polynomials

     Bendito, E.; Encinas, A.; Carmona, A.
    Applicable analysis and discrete mathematics
    Vol. 3, num. 2, p. 282-302
    DOI: 10.2298/AADM0902282B
    Data de publicació: 2010-10
    Article en revista
  • Zero and coefficient inequalities for stable polynomials

     Rubió-Massegú, J.; Diaz-Barrero, J.L.
    Applicable analysis and discrete mathematics
    Vol. 3, num. 1, p. 69-77
    DOI: 10.2298/AADM0901069R
    Data de publicació: 2009-02
    Article en revista
  • The curl of a weighted network

     Bendito, E.; Carmona, A.; Encinas, A.; Gesto, J.
    Applicable analysis and discrete mathematics
    Vol. 2, num. 2, p. 241-254
    Data de publicació: 2008-08
    Article en revista
  • Bounds on the first nonzero eigenvalue for self-adjoint boundary value problems on networks

     Bendito, E.; Carmona, A.; Encinas, A.; Gesto, J.
    Applicable analysis and discrete mathematics
    Vol. 2, num. 1, p. 92-106
    Data de publicació: 2008-02
    Article en revista
  • Some Identities Involving Rational Sums

     Diaz-Barrero, J.L.; Gibergans-Báguena, J.
    Applicable analysis and discrete mathematics
    Vol. 1, num. 2, p. 397-402
    Data de publicació: 2007-09
    Article en revista
  • Potential Theory for Boundary value problems on finite networks

     Carmona, A.; Bendito, E.; Encinas, A.; Gesto, J.
    Applicable analysis and discrete mathematics
    Vol. 1, p. 299-310
    Data de publicació: 2007-04
    Article en revista