Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Journal of mathematical modeling and algorithms

Total activitats: 5
Títol addicional
SpringerLink e-journals
ISSN
1570-1166 Obrir en finestra nova
Publicació / Producció
Dordrecht ; Norwell : Kluwer Academic Publisher, 2002-
URL
https://link.springer.com/journal/10852 Obrir en finestra nova

Producció científica

1 a 5 de 5 resultats
 
  • Variational Bayesian generative topographic mapping

     Olier, I.; Vellido, A.
    Journal of mathematical modeling and algorithms
    Vol. 7, num. 4, p. 371-387
    DOI: 10.1007/s10852-008-9088-7
    Data de publicació: 2008-12
    Article en revista
  • Efficient Batch Job Scheduling in Grids using Cellular Memetic Algorithms

     Xhafa, F.; Alba, E.; Dorronsoro, B.; Duran, B.
    Journal of mathematical modeling and algorithms
    p. 217-236
    DOI: 10.1109/IPDPS.2007.370437
    Data de publicació: 2008-01
    Article en revista
  • Finding Edge-disjoint Paths in Networks: An Ant Colony Optimization Algorithm

     Blum, C.; Blesa, M.
    Journal of mathematical modeling and algorithms
    Vol. 6, num. 3, p. 361-391
    Data de publicació: 2007-09
    Article en revista
  • Implicit convex polygons

     Gómez, F.; Hurtado, F.; Ramaswami, S.; Sacristán, V.; Toussaint, G.
    Journal of mathematical modeling and algorithms
    Vol. 1, num. 1, p. 57-85
    Data de publicació: 2002-02
    Article en revista
  • Finding specified sections of arrangements: 2D results

     Hurtado, F.; Meijer, H.; Ramaswami, S.; Rappaport, D.; Sacristán, V.; Shermer, T.; Toussaint, G.
    Journal of mathematical modeling and algorithms
    Vol. 1, num. 1, p. 3-16
    Data de publicació: 2002-02
    Article en revista