Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Variants of a classic Traub’s result

Autor
Ezquerro, J.A.; Grau, M.; Hernández, M.A.; Romero, N.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Computers & mathematics with applications
Data de publicació
2010-12-01
Volum
60
Número
11
Pàgina inicial
2899
Pàgina final
2908
DOI
https://doi.org/10.1016/j.camwa.2010.09.028 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
MMAC - Models Matemàtics aplicats a les ciencies humanes i de la natura

Participants

  • Ezquerro, José Antonio  (autor)
  • Grau Sanchez, Miguel  (autor)
  • Hernández, Miguel Àngel  (autor)
  • Romero, Natalia  (autor)