Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Multiple blocking sets in finite projective spaces and improvements to the Griesmer bound for linear codes

Autor
Ball, S.; Fancsali, S.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Designs codes and cryptography
Data de publicació
2009-11
Volum
53
Número
2
Pàgina inicial
119
Pàgina final
136
DOI
https://doi.org/10.1007/s10623-009-9298-7 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants