Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Qualitative Properties of Saddle-Shaped Solutions to Bistable Diffusion Equations

Autor
Cabre, X.; Terra, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Communications in partial differential equations
Data de publicació
2010
Volum
35
Número
11
Pàgina inicial
19231
Pàgina final
1957
DOI
https://doi.org/10.1080/03605302.2010.484039 Obrir en finestra nova
URL
http://www.informaworld.com/smpp/content~content=a927696175~db=all~jumptype=rss Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EDP - Equacions en Derivades Parcials i Aplicacions

Participants