Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Eigenvalues, eigenfunctions and green's functions on a path via chebyshev polynomials

Autor
Bendito, E.; Encinas, A.; Carmona, A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Applicable analysis and discrete mathematics
Data de publicació
2010-10
Volum
3
Número
2
Pàgina inicial
282
Pàgina final
302
DOI
https://doi.org/10.2298/AADM0902282B Obrir en finestra nova
URL
http://www.doiserbia.nb.rs/img/doi/1452-8630/2009/1452-86300902282B.pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
MAPTHE - Anàlisi matricial i Teoria Discreta del Potencial
VARIDIS - Varietats Riemannianes Discretes i Teoria del Potencial