Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Stability of hexagonal patterns in Bénard-Marangoni convection

Autor
Echebarria, B.; Pérez-García, C.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Physical review E: statistical, nonlinear, and soft matter physics
Data de publicació
2001
Volum
63
Número
6
Pàgina inicial
066307-1
Pàgina final
066307-13
DOI
https://doi.org/10.1103/PhysRevE.63.066307 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
BIOCOM-SC - Grup de Biologia Computacional i Sistemes Complexos

Participants