Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Optimization for first order Delaunay triangulations

Autor
Kreveld, M. van; Löffler, M.; Silveira, R.I.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Computational geometry: theory and applications
Data de publicació
2010-05
Volum
43
Número
4
Pàgina inicial
377
Pàgina final
394
DOI
https://doi.org/10.1016/j.comgeo.2009.01.010 Obrir en finestra nova
URL
http://dx.doi.org/10.1016/j.comgeo.2009.01.010 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
CGA -Computational Geometry and Applications

Participants