Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Asymptotic enumeration and limit laws for graphs of fixed genus

Autor
Chapuy, G.; Fusy, É.; Gimenez, O.; Mohar, B.; Noy, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of combinatorial theory. Series A
Data de publicació
2011-04
Volum
118
Número
3
Pàgina inicial
748
Pàgina final
777
DOI
https://doi.org/10.1016/j.jcta.2010.11.014 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Enumeration, Generating functions, Graph embeddings, Limit laws
Grup de recerca
ALBCOM - Algorismia, Bioinformàtica, Complexitat i Mètodes Formals
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants

  • Chapuy, Guillaume  (autor)
  • Fusy, Éric  (autor)
  • Gimenez Llach, Omer  (autor)
  • Mohar, Bojan  (autor)
  • Noy Serrano, Marcos  (autor)