Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Fractional Laplacian in conformal geometry

Autor
Gonzalez, M.; Chang, Sun-Yung Alice
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Advances in mathematics
Data de publicació
2011-01-30
Volum
226
Número
2
Pàgina inicial
1410
Pàgina final
1432
DOI
https://doi.org/10.1016/j.aim.2010.07.016 Obrir en finestra nova
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/11603 Obrir en finestra nova
URL
http://www.sciencedirect.com/science?_ob=ArticleURL&_udi=B6W9F-51066KH-1&_user=1517299&_coverDate=01%2F30%2F2011&_rdoc=15&_fmt=high&_orig=browse&_origin=browse&_zone=rslt_list_item&_srch=doc-info(%23toc%236681%232011%23997739997%232624764%23FLP%23display%23Volume)&_cdi=6681&_sort=d&_docanchor=&_ct=33&_acct=C000053450&_version=1&_urlVersion=0&_userid=1517299&md5=69725b2619cb0ed08f1333f2eaaa0ecf&searchtype=a Obrir en finestra nova
Resum
In this note, we study the connection between the fractional Laplacian operator that appeared in the recent work of Caffarelli and Silvestre and a class of conformally covariant operators in conformal geometry.
Citació
González, M.; Chang, Sun-Yung Alice. Fractional Laplacian in conformal geometry. "Advances in mathematics", 30 Gener 2011, vol. 226, núm. 2, p. 1410-1432.
Grup de recerca
EDP - Equacions en Derivades Parcials i Aplicacions

Participants