Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Convergence of differentiable functions on closed sets and remarks on the proofs of the "converse approximation lemmas''

Autor
Li, X.; De La Llave, R.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Discrete and continuous dynamical systems. Series S (paper)
Data de publicació
2010-12
Volum
3
Número
4
Pàgina inicial
623
Pàgina final
641
DOI
https://doi.org/10.3934/dcdss.2010.3.623 Obrir en finestra nova
URL
http://www.aimsciences.org/journals/pdfs.jsp?paperID=5460&mode=full Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions

Participants

  • Li, Xuemei  (autor)
  • de la Llave Canosa, Rafael  (autor)