Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Livsic theorems for non-commutative groups including diffeomorphism groups and results on the existence of conformal structures for Anosov systems

Autor
De La Llave, R.; Windsor, A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Ergodic theory and dynamical systems
Data de publicació
2010
Volum
30
Número
4
Pàgina inicial
1055
Pàgina final
1100
DOI
https://doi.org/10.1017/S014338570900039X Obrir en finestra nova
URL
http://www.foreignpolicybulletinmonitor.com/action/displayAbstract?fromPage=online&aid=7834839&fulltextType=RA&fileId=S014338570900039X Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions

Participants

  • de la Llave Canosa, Rafael  (autor)
  • Windsor, Alistair  (autor)