Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Symmetry for a Dirichlet-Neumann problem arising in water waves

Autor
De La Llave, R.; Valdinoci, E.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematical research letters
Data de publicació
2009
Volum
16
Número
5
Pàgina inicial
909
Pàgina final
918
URL
http://www.mrlonline.org/mrl/2009-016-005/index.html Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions

Participants

  • de la Llave Canosa, Rafael  (autor)
  • Valdinoci, Enrico  (autor)