Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Fast numerical computation of quasi-periodic equilibrium states in 1D statistical mechanics, including twist maps

Autor
Calleja, R.; De La Llave, R.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Nonlinearity
Data de publicació
2009
Volum
22
Número
6
Pàgina inicial
1311
Pàgina final
1336
DOI
https://doi.org/10.1088/0951-7715/22/6/004 Obrir en finestra nova
URL
http://iopscience.iop.org/0951-7715/22/6/004/ Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions

Participants

  • Calleja, Renato  (autor)
  • de la Llave Canosa, Rafael  (autor)