Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Proof without words: new pythagorean-like theorems

Autor
Alsina, C.; Nelsen, R.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
The College mathematics journal
Data de publicació
2010-10-01
Volum
41
Número
5
Pàgina inicial
370
Pàgina final
370
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1263827~S1*cat Obrir en finestra nova
Grup de recerca
FIA - Modelització Matemàtica Funcional i Aplicacions

Participants

  • Alsina Català, Claudi  (autor)
  • Nelsen, Roger B.  (autor)