Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Bimodal piecewise linear dynamical systems. Reduced forms

Autor
Ferrer, J.; Magret, M. D.; Peña, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal of bifurcation and chaos
Data de publicació
2010
Volum
20
Número
9
Pàgina inicial
2795
Pàgina final
2808
DOI
https://doi.org/10.1142/S0218127410027362 Obrir en finestra nova
URL
http://www.worldscinet.com/ijbc/20/2009/S0218127410027362.html Obrir en finestra nova
Grup de recerca
SCL-EG - Sistemes de Control Lineals: estudi Geomètric

Participants