Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Conditional probability density functions of concentrations for mixing-controlled reactive transport in heterogeneous aquifers

Autor
Sanchez-Vila, X.; Guadagnini, A.; Fernandez, D.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematical geosciences
Data de publicació
2008
Volum
41
Número
3
Pàgina inicial
323
Pàgina final
351
DOI
https://doi.org/10.1007/s11004-008-9204-2 Obrir en finestra nova
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/13657 Obrir en finestra nova
Citació
Sanchez, F.; Guadagnini, A.; Fernandez, D. Conditional probability density functions of concentrations for mixing-controlled reactive transport in heterogeneous aquifers. "Mathematical geosciences", 2008, vol. 41, núm. 3, p. 323-351.
Grup de recerca
GHS - Grup d'Hidrologia Subterrània

Participants