Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Super edge-magic models

Autor
López, S.C.; Muntaner-Batle, F.A.; Rius, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematics in computer science
Data de publicació
2011-04-20
Volum
5
Número
1
Pàgina inicial
63
Pàgina final
68
DOI
https://doi.org/10.1007/s11786-011-0080-7 Obrir en finestra nova
Projecte finançador
2009SGR1387
PROBLEMAS EXTREMALES Y DE OPTIMIZACIÓN EN TEORIA DE GRAFOS Y COMBINATORIA: APLICACIÓN AL ANALISIS Y ALGORITMOS DE REDES DE COMUNICAC
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/16560 Obrir en finestra nova
URL
http://link.springer.com/article/10.1007/s11786-011-0080-7 Obrir en finestra nova
Resum
In this paper, we generalize the concept of super edge-magic graph by introducing the new concept of super edge-magic models.
Citació
López, S.C.; Muntaner Batle, F.A.; Rius, M. Super edge-magic models. "Mathematics in computer science", 20 Abril 2011, vol. Volume 5, núm. 1, p. 63-68.
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants

Arxius