Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Cardinality Networks: a Theoretical and Empirical Study

Autor
Asín, R.J.; Nieuwenhuis, R.; Oliveras, A.; Rodriguez, E.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Constraints
Data de publicació
2011-04
Volum
16
Número
2
Pàgina inicial
195
Pàgina final
221
DOI
https://doi.org/10.1007/s10601-010-9105-0 Obrir en finestra nova
URL
http://www.springerlink.com/content/a1k040733hn17v41/ Obrir en finestra nova
Grup de recerca
LOGPROG - Lògica i Programació