Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

The Frequency Map for Billiards inside Ellipsoids

Autor
Sánchez, J.; Ramirez, R.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
SIAM journal on applied dynamical systems
Data de publicació
2011
Volum
10
Número
1
Pàgina inicial
278
Pàgina final
324
DOI
https://doi.org/10.1137/10079389X Obrir en finestra nova
URL
http://epubs.siam.org/siads/resource/1/sjaday/v10/i1/p278_s1 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions
SD - Sistemes Dinàmics de la UPC

Participants