Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Gravitational particle production: a mathematical treatment

Autor
Haro, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of physics A. Mathematical and theoretical
Data de publicació
2011
Volum
44
Número
20
Pàgina inicial
1
Pàgina final
14
DOI
https://doi.org/10.1088/1751-8113/44/20/205401 Obrir en finestra nova
URL
http://iopscience.iop.org/1751-8121/44/20/205401/pdf/1751-8121_44_20_205401.pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EDP - Equacions en Derivades Parcials i Aplicacions

Participants