Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Codimension one symplectic foliations and regular Poisson structures

Autor
Miranda, E.; Guillemin, V.; Pissarra, A.R.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Bulletin of the Brazilian Mathematical Society
Data de publicació
2011
Volum
42
Número
4
Pàgina inicial
607
Pàgina final
623
DOI
https://doi.org/10.1007/s00574-011-0031-6 Obrir en finestra nova
URL
http://arxiv.org/PS_cache/arxiv/pdf/1009/1009.1175v1.pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GEOMVAP - Geometria de Varietats i Aplicacions

Participants