Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Diameter and connectivity of (D; g)-cages

Autor
Balbuena, C.; Marcote, F.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal of computer mathematics
Data de publicació
2011
Volum
88
Número
7
Pàgina inicial
1387
Pàgina final
1397
DOI
https://doi.org/10.1080/00207160.2010.504828 Obrir en finestra nova
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1333255~S1*cat Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions