Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the number of higher order Delaunay triangulations

Autor
Dieter, M.; Saumell, M.; Silveira, R.I.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Theoretical computer science
Data de publicació
2011-07-01
Volum
412
Número
29
Pàgina inicial
3589
Pàgina final
3597
DOI
https://doi.org/10.1016/j.tcs.2011.03.005 Obrir en finestra nova
URL
http://arxiv.org/abs/1002.4364 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
CGA -Computational Geometry and Applications
DCG - Discrete and Combinatorial Geometry

Participants